Razem 259 223 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
18.03.2008 16:41

W opakowaniu

# Bateria alkaliczna AA (4)

# Paseczek na ramię

# Osłona obiektywu

# Kabel A/V

# Kabel USB

# CD-ROM - FinePixViewer

# Instrukcja obsługi

Fujifilm wprowadza najnowszy model w nagradzanej serii hybrydowych lustrzanek, aparat FinePix S8000fd. Podobnie, jak jego nagradzani poprzednicy nowy aparat wyróżnia się stylowym, lekkim i kompaktowym a zarazem mocnym korpusem, który wzbogaca cały zestaw funkcji i właściwości, by wspomnieć choćby o 18-krotnym zoomie optycznym, podwójnej stabilizacji obrazu opartej na przesuwaniu sensora CCD, 8-milionowej matrycy oraz działającej niezwykle szybko, wprowadzonej przez Fujifilm technologii Rozpoznawania Twarzy.

Świat fotograficznych możliwości

Obiektyw aparatu FinePix S8000fd o 18-krotnym zoomie optycznym jest gotowy na wszelkie fotograficzne wyzwania, począwszy od rozległych krajobrazów i wnętrz aż po fotografowanie dzikiej przyrody i sportowe zdjęcia akcji. Pokrywając zakres odpowiadający ogniskowym 27- 486mm w aparacie małoobrazkowym, obiektyw aparatu FinePix S8000fd oferuje wszystko począwszy od szerokiego kąta widzenia aż po ekstremalne możliwości telefoto, a wszystko mieści kompaktowa forma.

Szeroki kąt widzenia doskonale sprawdza się przy fotografii grupowej i zdjęciach rozległych wakacyjnych krajobrazów. Natomiast długie ogniskowe z zakresu teleobiektywu pozwalają na wychwycenie pojedynczej twarzy na odległej scenie lub boisku sportowym, co stwarza niezrównane kreatywne możliwości bez potrzeby stosowania dodatkowych obiektywów bądź konwerterów.

Wspaniałe rezultaty w całym zakresie zoomu

Aparat FinePix S8000fd wykorzystuje zespół zaawansowanych technologii, by zapewnić perfekcyjne rezultaty, nawet przy największych długościach ogniskowej – niezależnie od tego jak trudne są warunki fotografowania. Stabilizacja obrazu oparta o przesuwanie sensora CCD pomaga wyeliminować efekt poruszenia aparatu, zaś ustawienie wysokich czułości aż do wartości ISO 6400* umożliwia korzystanie z krótkich czasów naświetlania, by uniknąć rozmytego obrazu nawet przy fotografowaniu w słabych warunkach oświetleniowych. Wprowadzona przez Fujifilm technologia Rozpoznawania Twarzy wychwytuje pojawiającą się w kadrze twarz – również przy pełnym 18-krotnym ustawieniu zoomu – i śledzi ją gdy przesuwa się na tle fotografowanego motywu. System optymalizuje ustawienie ostrości i ekspozycji dla uzyskania perfekcyjnych rezultatów, nawet jeśli trudno jest stabilnie utrzymać aparat, a twarz nie znajduje się w centrum kadru.

* Czułości ISO 3200 oraz 6400 tylko przy ustawieniu 4 milionów pikseli.

Rozpoznawanie twarzy

Detekcja twarzy działa na zasadzie wykrywania trójkąta którego wierzchołki stanowią oczy i usta, a następnie przy użyciu odpowiednich algorytmów optymalizuje ostrość, balans bieli i ekspozycję nawet dla 10 twarzy, które pojawia się w kadrze. Zielony prostokąt okala na ekranie LCD to twarz, która stanowi główny obiekt zdjęcia, zaś białe prostokąty identyfikują dziewięć pozostałych obiektów. Śledzenie ruchu sprawia, że aparat 'blokuje ustawienia' na owych obiektach, aż wyjdą one poza obraz. Technologia ta działa niezależnie od pozycji obiektów w kadrze i nawet okulary nie wprowadzają jej w błąd.

Żegnamy zjawisko czerwonych oczu

Aparat FinePix S8000fd wykorzystuje technologię Detekcji Twarzy, aby w momencie wykonywania zdjęcia wyszukać i natychmiast skorygować czerwone oczy na każdej twarzy ujętej w kadrze. Czerwone oczy, to jeden z podstawowych elementów, jaki może zepsuć nawet najlepsze zdjęcia portretowe.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.03.2008 16:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 6131
Rubryka ogłoszenia: Aparaty cyfrowe
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48683277261
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Aparaty cyfrowe Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Aparaty cyfrowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)