Razem 259 239 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
07.07.2014 12:02

Wraz z nadejściem do Polski cyfrowej telewizji naziemnej, rozszerza się liczba firm, które oferują sprzedaż i montaż odpowiednich anten. Tymczasem jednak nie warto nabierać się na chwyty reklamowe, ponieważ antena naziemna to produkt, który spokojnie możemy wybrać oraz zamontować samodzielnie. Taką antenę znaleźć można zarówno w sprzedaży internetowej, jak również w sklepach stacjonarnych ze sprzętem RTV oraz komputerowym.

Dla obecnej telewizji naziemnej, której obecność jest w Polsce stale poszerzana, poleca się przede wszystkim anteny naziemne bez wzmacniaczy, które mogą sprawić, że obraz będzie miał zakłócenia, jeśli znajdujemy się zbyt blisko nowego nadajnika sygnału. Dodatkowo, anteny najlepiej jest montować dość wysoko, tam gdzie znajduje się relatywnie mało przeszkód dla sygnału - to jest istotne zwłaszcza dla osób mieszkających dalej od nadajnika. Zależnie od lokalizacji, sprawdzić mogą się anteny pokojowe czy siatkowe. Najbardziej polecane są jednak anteny naziemne kierunkowe.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.07.2014 12:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 343493
Rubryka ogłoszenia: Dekodery, anteny
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Włodek Trzybisz
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: satskleptv.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Włodek Trzybisz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dekodery, anteny
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)