Razem 263 780 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Za niedługo Twoje wesele czy urodziny lub bliskiej Ci osoby? Chcesz by organizowana przez Ciebie impreza była niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla Ciebie jak i zaproszonych gości? Jeśli tak – dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, dzięki której wszelkie urodziny, czy imprezy okolicznościowe będą wyjątkowe, a to wszystko za sprawą fotobudki.

Spraw sobie lub osobie, którą chcesz obdarować naszą fotobudkę. Dzięki fotobudce zabawa na Twojej imprezie będzie fantastyczna oraz niepowtarzalna. Każda fotobudka na swoim wyposażeniu ma przeróżne, bardzo zabawne gadżety i rekwizyty, z których skorzystać będą mogli wszyscy uczestnicy Twojej imprezy.

Dzięki fotobudce zaoszczędzisz wiele Twojego, cennego czasu, który przeznaczyłbyś na przeglądanie i selekcjonowanie zrobionych na imprezie zdjęć zwykłym aparatem fotograficznym. Fotobudka robi i drukuje zdjęcia w parę sekund. Zdjęcia zrobione dzięki fotobudce w niczym nie przypominają tradycyjnych zdjęć. W sposób dowolny będziesz mógł je spersonalizować. Możesz na przykład wstawić dowolne tło, czy napis pod zdjęciem.

Pomyśl o minach znajomych, którym wręczysz pamiątkowe zdjęcia z Twojej imprezy urodzinowej. Na pewno nie zapomną o dobrej zabawie, której dostarczyła im fotobudka.

W przyszłości zdjęcia wykonane przez fotobudkę, mogą posłużyć Ci jako zaproszenie na następne urodziny, czy imprezę okolicznościową. Goście przypomną sobie przednią zabawę i ponownie zaszczycą Cię swoją obecnością, chcąc jeszcze raz zaznać tak dobrej zabawy.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.02.2016 10:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454245
Rubryka ogłoszenia: Pozostała elektronika
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 1Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 2Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 3Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 4Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 5Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 6Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 7Fotobudka - atrakcja, która rozkręci każdą impreze - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Fotobudka Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48731572972
Web: www.foto-budka.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostała elektronika Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostała elektronika
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)